Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Tuncay Karataş görevinden istifa ettiğini açıkladı. Karataş, gerekçe olarak işlerinin yoğunluğunu gösterdi. Karataş, “Kamuoyunun bildiği üzere Veteriner Hekimlik yapıyorum ve...
Danimarka’daki bütün Müslümanları ülkeden sınır dışı etmek ve ülkede İslam’ı yasaklamak gibi bir ideali olan ırkçı milletvekili Paludan yanına polisleri alarak bir Müslüman mahallesine gitti....
Irak’ın Erbil kentinde önceki gün Türk diplomatın şehit edildiği saldırının failinin HDP Diyarbakır Milletvekili Dersim Dağ’ın ağabeyi olduğu ortaya çıktı.  Önceki gün Irak’ın Erbil kentindeki bir lokantada silahlı saldırı...

Şeyma Subaşı Neden Boşandı?

Şeyma Subaşı’nın kişisel çatışmasından çıktığını, yeni dönemde daha da yükselişe geçeceğini söyleyen Feng Shui Danışmanı ve Çin Astroloğu Ceren Sakin, Şeyma Subaşı- Acun Ilıcalı boşanmasını yorumladı…

Şeyma Subaşı Neden Boşandı?

, güçlü, , , , , , kişilerinden sadece bir kaçıdır.

EJDERHA BURCU ÇATIŞMA İÇİNDEYDİ

Ejderha burcu 2018 yılının burcu ile direk çatışma içindeydi. Hayatımızda yaşanan birçok olay ya Gök hanesinin ya da Toprak hanesinin birbirleri ile etkileşiminden oluşur. Seyahatlerimiz, taşınmalarımız, hastalıklarımız, evliliklerimiz, ayrılıklarımız, kazalarımız, sakatlanmalarımız gibi olaylar ya Gök hanenizdeki ya da Toprak hanenizdeki bir hareketten kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla bu etkileşimleri okuyup yorumlayabilirsem, gerçekleşecek olan birçok olayı öngörebiliriz.

Ejderha ile Köpek çatışması, çok ciddi bir çatışmadır. Çünkü iki burcun da koruyucu meleği bulunmamaktadır. Dolayısıyla bu çatışmada ölü sayısı çok olur. Öküz ile Keçi çatışması gibi bu çatışma da doğal afetleri tetiklemektedir. Bu çatışmanın öneminden dolayı Ejderha saati olan sabah 7 ile 9 arası ve Köpek saati olan akşam 7 ile 9 arasında daha çok ölüm gerçekleşmektedir. Köpek burcu cehennem kapısının koruyucusu olarak bilinmektedir ve spritüel olayları, dinsel zıtlaşmaları, yeraltını ve arkeolojik buluşları temsil eder.

BOŞANMANIN TEK SEBEBİ ÇATIŞMA DEĞİLDİ

Gün hanesine gelen çatışma, ev hanesine gelmiş bir çatışma olacağından çatışmaların en ciddisi olarak kabul edilir. İlişkide ciddi sorunların yaşanacağı, hatta boşanma ile sonuçlanacak bir dönemi işaret edebilir ki Şeyma Subaşı da bununla sınanmış ve sonunda boşanmayla sonuçlanmıştır.

Ancak, boşanmasının tek sebebi 2018 yılında olan bu gün hanesindeki çatışma değildi!

Bir başka etken ise 2009 ile 2019 arasında Şeyma hanım kişisel burcunun penaltı dönemindeymiş!

Sanırım bu sene en çok penaltılar hakkında konuşmam gerekiyor. Penaltı yani gizli tehlike çatışmalardan çok daha güçlüdür, çatışma ortada ve açık iken penaltı; nefret, endişe, rahatsızlık, sevgisizlik gibi açıkta yaşanmayan duyguları işaret eder, insanın içinde gizlice büyür. Bu tip dönemlerde evlenen kişiler yeni şans dönemine girmeleri ile birlikte boşanmaları çok normaldir. Çünkü penaltı kendi başımıza iş açmak olduğu için bu dönemde yaptığımız hareketler doğru sonuçlanmaz.

ŞEYMA SUBAŞI 2019’DA YÜKSELİŞE GEÇİYOR

Bu tip penaltı dönemlerini ya da çatışma dönemlerini hasta olmaya benzetiyorum. Hastayız ve ihtiyacımız olan elementlere çekiliyoruz. Ne zamanki bu dönem bitiyor o zaman bu elementlere de ihtiyacımız kalmıyor. Aynı hasta olduğunuzda doktorun size antibiyotik vermesi gibi. O ilacı doktorun önerdiği gün boyunca kullanırsınız ve süresi bittiğinde de hayatınızda çıkartırsınız!

Şeyma’nın haritası 2019’la birlikte çok daha büyük bir yükselişe geçiyor tekrar evlilik ihtimali çok güçlü ve aynı zamanda da ününe ün katacak olarak da söyleyebiliriz. Dolayısıyla kişisel penaltıdan (yani kendi başına iş açmaktan) ve kişisel çatışmadan çıktığına ve iyi şans dönemine girdiğine göre bundan sonra Şeyma hanımı daha fazla duyacağız gibi duruyor.

Feng Shui Danışmanı ve Çin Astroloğu Ceren Sakin

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın