Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Gazetenin Genel Yayın Yönetmenliğinden yapılan yazılı açıklamada, Boersma'nın yapılan yoğun görüşmeler sonrası durumuyla ilgili yeterince net olmadığı ve gazeteye verdiği bilgilerde 3 kez ihmalkar davranması...
Bir dönem haber sunuculuğu yapan ve daha sonra ekranlarda güzelliği ile kendinden söz ettiren Burcu Kara kimdir? Güzel oyuncu hakkında merak edilenler; 1980 yılında dünyaya...
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, Avrupa İslam Üniversitesi'den gönderilen Hikmet Gürcüoğlu ile yaptığı söyleşiyi paylaştı. Kerküklü ile Gürcüoğlu arasında geçen diyalog da ilginç itiraflar...

Sıla’nın Görüntülerinin Ardından Ahmet Kural’ın Avukatından Açıklama Geldi

Sıla’nın Görüntülerinin Ardından Ahmet Kural’ın Avukatından Açıklama Geldi

Ünlü şarkıcı , oyuncu sevgilisi tarafından darp edildiğini iddia etmiş ve mahkemeye başvurmuştu. Özel bir hastanede darp raporu alan Sıla’ya cephesinden itiraz gelmişti.

Kanal D haberin ortaya çıkardığı Sıla’nın arkadaşları ile eğlendiği görüntülerin darp olayından yaklaşık 18 saat sonra çekildiği öne sürüldü.

Yaşanan gelişmelerden sonra görüntülerin dava dosyasına gireceği öğrenildi. Görüntülerin çıkmasıyla birlikte Ahmet Kural cephesinde hareketlilik yaşandı. Ahmet Kural’ın avukatı açıklamalarda bulundu.

‘SAVCILIK DOSYASINA…’

Ünlü oyuncunun avukatı Aydın, ‘Dün akşam saatlerinde haber kanallarında yayınlanan haber uyarınca, Sıla Gençoğlu’nun, Müvekkil Ahmet Kural’dan şiddet gördüğünü iddia ettiği zamandan 18 saat sonra çekildiği belirtilen kimi görüntüler, kamuoyu ile paylaşılmıştır. Haberde belirtildiği gibi, görüntülerin ‘Savcılık dosyasına sunulduğu’ yönündeki ifadenin, haber içerisinde sehven dile getirildiğini düşünmekteyiz.

‘GÖRÜNRÜLERİ KANALDAN TALEP ETTİK’

Anılan görüntülerden, yayınlanmasının hemen ardından haberdar olmamız nedeniyle, söz konusu görüntüleri haber kanalından elektronik posta ile yazılı olarak talep etmiş bulunmaktayız. Halen, yargıya intikal etmiş söz konusu süreç ile ilgili tüm delil, rapor ve dokümanların savcılık dosyasına sunulabilmesi için çalışmalarımız devam etmektedir. Diğer delillerimiz ile birlikte elde edilen bu yeni görüntüyü de yargı makamlarına ancak 3 Aralık 2018 Pazartesi günü sunabileceğiz.

‘iDDİALARIN ASILSIZ OLDUĞUNU İFADE ETMİŞTİ’

Bugüne kadar müvekkilim tarafından, Sıla Gençoğlu’nun iddialarının asılsız olduğu, yargı sürecinin beklenmesi ve adil yargılanma ile savunma hakkına saygı duyulması gerektiği çokça kez ifade edilmiştir.’ ifadelerine yer verdi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

İLİşKİLİ HABERLER Ahmet Kural’dan Sıla’nın Darp Raporuna İtiraz Ahmet Kural ve Sıla Davasında Yeni Gelişme! Dosya Uzlaşmaya Gönderildi Jet Sosyete Dizisinden Ahmet Kural’a Gönderme Sıla ve Ahmet Kural Olayında Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı! İLİşKİLİ GALERİLER Sıla Ahmet Kural’dan Dayak Yedi! Sıla’nın Kolunun Mor Olduğu Fotoğraf Olay Oldu

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın