Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
PKK'nın açıklamasından üç hafta sonra kendilerine eski 'Ülkücü' diyen Iyi Parti'nin yan kuruluşları da, İmamoğlu'na destek kararı verdi.
Mustafa Koyuncu | Marmaris   Marmaris Sentido ORKA Lotus Beach Hotelde Yapılan toplantıda. Orka Hotels yönetim kurulu başakanı Turgut Torunoğulları Almanya’dan gelen Türk tur opratörlerine...
Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ın katıldığı tarihi program öncesinde İsmail Küçükkaya ve İmamoğlu bir otelde buluşmuştu. Türkiye’nin konuştuğu oteldeki buluşmanın görüntüleri yayınlandı. İsmail Küçükkaya’nın da...

Stockholm’de öğretmenlere şiddet iki misli arttı

Stockholm’de öğretmenlere şiddet iki misli arttı

Devlet Çalışma Kurumu’ndan yapılan araştırmada  şiddet ve tehditte öğrencileri tarafından maruz kalan öğretmenlerin şikayetlerinde son 7 yılda iki misli artış yaşandığı belirtildi. 

Stockholm’de geçen sene öğrenciler tarafından şiddet gören 170 öğretmenin polise suç duyurusunda bulunduğu ifade edilirken bu rakamın 2012 yılında 70 olduğu vurgulandı. 

 Tensta’da bulunan Hjulsta Okulu’nda son 5 ayda 50 öğretmenin  öğrencisinin şiddetine uğradığını ve polis ihbarında bulunduğu bildirildi. 

Şiddetin azalması için Eğitim Bakanlığı ve rektörler arasında çalışmalar yapılırken, İsveç genelinde 70 bin öğretmene de ihtiyaç duyulduğu kaydedildi. 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın