Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İçişleri Bakanlığı’nın kayyum kararına destek çıktı. Habertürk’te katıldığı programda AK Parti’nin mevcut haliyle terörle mücadele ettiğini söyleyen Perinçek, AK...
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Batı dünyasının radikalizmi kullandığını söyleyerek, “Mesela, Amerikalılar şu anda, bizim kırsalda bitirdiğimiz MLKP terör örgütüyle çalışıyor. Daha önce PYD ve PKK...
Van, Mardin ve Diyarbakır HDP belediyelerine atılan Kayyum'la ilgili halk ne düşünyür? Yeni Vatan Gazetesi sokaklarda halka mikrofon uzattı. Konu ile ilgili halk tepkili.

T.C. Deventer Başkonsolosluğu Çalışanları İş Arkadaşının Cenaze Namazına Katıldılar

T.C. Deventer Başkonsolosluğu Çalışanları İş Arkadaşının Cenaze Namazına Katıldılar

Mustafa Koyuncu | Arnhem

Deventer Başkonsolosluğunun Açı Kaybı Muttalip Babaarslan’ın Vefatı sonrası yayınladığı bildiride.

Başkonsolosluğumuzda 25 Yıl boyunca görev yapan ve 15 Maaart 2018 Yılında emekli olan sözleşmeli Personelimiz Muttalip Babaarslan tedavi gördüğü hastanede 10 Mayıs 2019 tarihinde vefat etmiştir. Merhumu cenazesi camiinde Öğlen namazına müteakıp kılınacak. Cenaze namazı ardından torağa verilecektir.

Merhum Muttalip Babaarslan’a Alla’tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına ve dışışleri camiası ile. Hollanda Türk toplumuna başsağlığı dileriz.

Arnhem HDV Türkiyem Camiinde kılınan cenaze namazında , , , beraber Çalıştıkları İş Arkadaşları yakınları. Arnhem ve Deventer cematından cok sayıda sevenleri cenaze namazında hazı bulundular.

Muttalip Babaarslan cenaze namazı sonrası Arnhem şehrinde Moscowa Mezarlığındaki Muslümanlara ayrılan bölgeye defnedildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın