Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Türkiye-Irak sınır hattındaki terör operasyonunda çıkan çatışmada şehit düşen piyade sözleşmeli er Yener Kırıkcı'nın ailesine telefonla başsağlığı dileklerini iletti.
Ankara Valiliği'nden yapılan açıklamada, eylemin önlenmesi için gerekli tedbirlerin alındığını, sorumlular hakkında yasal işlemin başlatılacağınu bildirildi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıyı Cumhurbaşkanlığı yakından takip ediyor.

T.C. Rotterdam Başkonsolosluğu’den Afrin fırsatçılarına dikkat!

T.C. Rotterdam Başkonsolosluğu’den Afrin fırsatçılarına dikkat!

bir açıklama yaparak Fırsatçılarına inanmamaları konusunda vatandaşları uyardı.

Başkonsolosluğun resmi  sosyal medya hesabından konu ile ilgili yaptığı 30 Mart 2018 tarihli açıklama şöyle:

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Afrin’de icra etmekte olduğu “Zeytindalı Harekatı” nedeniyle, görev bölgemizdeki bazı kişilerce veya kurumlarca ’na bağış adı altında yardım kampanyaları düzenlendiği ve bağış toplandığı bilgisi alınmıştır.

TSK Mehmetçik Vakfı, bağış toplama maksatlı yardım kampanyaları düzenlemediğini, Vakıf logosunun kullanımına izin vermediğini ve bu konuda diğer kişi, kurum ve kuruluşlarla herhangi bir işbirliğinde bulunmadığını bildirmiştir.

Bu çerçevede, vatandaşlarımızın bu tür kampanyalara dair duyurulara ihtiyatla yaklaşması, şahsi veya organize olarak kendi arzu ve iradeleriyle yaptıkları bağışları doğrudan anılan TSK Mehmetçik Vakfı veya yapacakları bağışın amacına uygun olarak tespit edecekleri resmi kurumlar aracılığıyla ulaştırmaları saygıyla tavsiye olunur.

 

YeniVatanGazetesi.com

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın