Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ın başkenti Bağdat'ta Türkmen heyeti ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Milletvekili Erşat Salihi...
İnternetin kullanımı yayıldıkça yeni mecra ve uzmanlık alanları çıktı. İnternette paylaşımlarından para kazanan yada meşhur olanlar fenomen haline gelince özel hayatları da gün yüzüne çıktı.
Burcu Biricik kimdir kaç yaşında nereli Burcu Biricik dizileri nelerdir merak ediliyor. Burcu Biricik Penti reklam yüzü oldu. Magazin dünyasının sık konuşulan ismi Burcu Biricik...

T.C. Rotterdam Başkonsolosluğu’den Afrin fırsatçılarına dikkat!

T.C. Rotterdam Başkonsolosluğu’den Afrin fırsatçılarına dikkat!

bir açıklama yaparak Fırsatçılarına inanmamaları konusunda vatandaşları uyardı.

Başkonsolosluğun resmi  sosyal medya hesabından konu ile ilgili yaptığı 30 Mart 2018 tarihli açıklama şöyle:

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Afrin’de icra etmekte olduğu “Zeytindalı Harekatı” nedeniyle, görev bölgemizdeki bazı kişilerce veya kurumlarca ’na bağış adı altında yardım kampanyaları düzenlendiği ve bağış toplandığı bilgisi alınmıştır.

TSK Mehmetçik Vakfı, bağış toplama maksatlı yardım kampanyaları düzenlemediğini, Vakıf logosunun kullanımına izin vermediğini ve bu konuda diğer kişi, kurum ve kuruluşlarla herhangi bir işbirliğinde bulunmadığını bildirmiştir.

Bu çerçevede, vatandaşlarımızın bu tür kampanyalara dair duyurulara ihtiyatla yaklaşması, şahsi veya organize olarak kendi arzu ve iradeleriyle yaptıkları bağışları doğrudan anılan TSK Mehmetçik Vakfı veya yapacakları bağışın amacına uygun olarak tespit edecekleri resmi kurumlar aracılığıyla ulaştırmaları saygıyla tavsiye olunur.

 

YeniVatanGazetesi.com

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın