Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, sosyal medya facebook hesabından çok tartışılacak bir açıklamada bulundu. Gazeteci Eşref Kerküklü, Amsterdam'da kirli bir oyunun olduğunu bildirdi, kendisine...
Avusturya'nın bozkurt ve rabia gibi sembol olan bazı işaretleri yasaklama girişiminin ardından ülkedeki en büyük azınlığın Türklerin olduğu Almanya'da da konu gündeme geldi. Bazı Alman...
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ın başkenti Bağdat'ta Türkmen heyeti ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Milletvekili Erşat Salihi...

Teknik direktör Özalan'dan basına kısıtlama

Teknik direktör Özalan'dan basına kısıtlama

SAMSUN (AA) – ’e iyi başlayamayan ’da teknik direktör , basın mensuplarının tesislerdeki hareket alanını kısıtladı.

Karadeniz ekibinin, Nuri Asan Tesisleri’ndeki antrenmanında sahanın 5 metre gerisine şerit çektiren Özalan, basın mensuplarının sahaya daha fazla yaklaşmasını istemedi.

Kulüp başkanı , gazetecilere yaptığı açıklamada, takımın ve Özalan’ın zor bir dönemden geçtiğini ancak aldığı bu kararı iptal etmesi için kendisi ile görüşeceğini söyledi.

Özalan’a neden böyle bir karar aldığını soracağını dile getiren Tutu, şöyle konuştu:

“Hoca, biz, siz ve futbolcular zor günler geçiriyoruz. Kavgadan uzak, birlik ve beraberlik içinde bu sorunları çözmemiz gerekiyor. Yönetim olarak doğru kararlar alabilmek için çaba sarf ediyoruz. Sportif alandaki başarısızlık, başta ben olmak üzere hepimize sıkıntılı süreç yaşatıyor. Mali kriterlerle ilgili sorunlarla uğraşıyoruz, birçok kulüp ceza yerken biz kurtuluyoruz ama bunun mutluluğunu bile yaşayamıyoruz. Hocaya olduğu kadar bana da çok büyük tepkiler var. Ben yaptıklarımın doğru olduğuna inandığım için çaba sarf ediyorum.”

Taraftar, basın ve yönetimin kavga ile tartışmalardan uzak durması gerektiğini vurgulayan Tutu, “Kavga edersek hiçbir soruna çözüm bulamayız. Hepimiz açısından işler daha farklı yerlere gider. Herkes tepki koymakta haklı. Bütün maçları kazanmanın en büyük hedefimiz olması lazım.” ifadelerini kullandı.

Eleştirilerin hepsini üzerine aldığını belirten Tutu, “Bu kulübün başkanı benim, en son kararı verecek olan da benim. Elimizden geldiği kadar mücadeleye devam edeceğiz. Ligdeki kadrolara baktığım zaman, bu kadronun başarılı olacağına inanıyorum. Bu söylediklerime aldığımız sonuçlardan dolayı haklı olarak yine tepkiler olacak. İnşallah sonu hayırlı olacak.” değerlendirmesinde bulundu.

Öte yandan kırmızı-beyazlılar, 24 Eylül Pazar günü MKE ile deplasmanda yapacağı maç için bu akşam kara yoluyla Ankara’ya gidecek.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın