Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

TIR’a arkadan çarpan araçta 2 kişi öldü

TIR’a arkadan çarpan araçta 2 kişi öldü
Kaza, Işıklı Kavşak’ta bu gece alana geldi. Özgür İşgüzar idaresindeki 59 EG 346 plakalı hafif ticari taşıt, önünde izleyen Mustafa Ataş’ın kullandığı 78 BU 700 plakalı demir yüklü TIR’a arkadan süratle çarptı.

Kazada vasıtada bulunan Özgür İşgüzar ile Gökhan Gürkan, hadise yerinde yaşamını kaybetti. TIR sürücüsü Mustafa Ataş’ın haber vermesiyle hadise yerine sıhhat, polis ve itfaiye takımları sevk edildi. İtfaiye takımlarının çalışmasıyla İşgüzar ve Gürkan’ın cansız vücutları sıkıştıkları vasıtadan çıkarılarak Marmara Ereğlisi Devlet Sağlık Kurumu morguna kaldırıldı.

TIR sürücüs Mustafa Ataş, çarpmayı sezdiğini belirterek, “Ancak lastik patladı varsaydım. Sol aynadan baktığımda vasıtayı görmedim. Lastik patladığını düşünerek ani fren yapamadım. Yavaşlamaya başladığımda bir sürtünme sesi duydum. Durduktan sonra vasıtadan indiğimde bu manzarayı gördüm. Ambulansa haber verdim” dedi.

Polis, TIR sürücüsü Mustafa Ataş’ı ifadesine müracaat etmek üzere nezaretine alırken, kazayla alakalı soruşturmayı sürdürüyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın