Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Ankara destekli yerel bir televizyon kanalının yayın müdürü olduğu bilinen ve Irak Türkmen Cephesi (İTC) başkanı Erşat Salihi'nin kardeşi olan Türkeş Salihi'nin diplomasının 'sahte' olduğu...
İYİ Parti İstanbul Şehir Başkan Yardımcısı Avukat Osman Erusta, misyonundan istifa ettiğini duyurdu. Avukat Osman Erusta, istifasını sosyal medya platformu Twitter üzerinden duyurdu. “Gördüğüm gereksinim...
Daha Önceki Başbakan Ahmet Davutoğlu ve dostları dün AK Parti’den istifa etti. Davutoğlu takımının AK Parti içinden hali hazırda 10 milletvekilinin yeni parti kurulması halinde...

“Torunoğulları İnci’sine Masalsı Nişan”

“Torunoğulları İnci’sine Masalsı Nişan”

Mustafa Koyuncu / İstanbul

Edelstaal Group Simtronic ve Orka Hotels Yönetim Kurulu Üyesi, ve aynı zamanda Hollanda Beşiktaşlılar derneği Başkanı Aykut ve Hanımı Sema Kızları İnci nişanlısı Yavuz Karalar. İstanbul’da Swiss Hotelde töreni yaptılar. Nişan töreni adeta sanatcılar geçidi gibiydi.

Nişan törenine İstanbul’dan ve cevre illerden gelen seckin davetlier, Sporcular, sanatcılar ve bürokratların yanı sıra Torunoğulları Ailesi tam kadro katıldı.

Nişan töreninde sahne alan sanatcılar Cem Avşar, Taylan Özgür Ölmez, Ender Bakır, Sevcan Orhan, Hüseyin Denilezay ve Onur Akın sahne alarak nişana katılanları muhteşem sesleriyle coşturarak eğlendirdiler.

Nişana Katılan davetlilerle tektek ilgilenen İnci Torunoğulları & Nişanlısı Yavuz Karalar İle Aileri ile birlikde masa masa dolaşarak tebrikleri kabul ettiler. Torurunoğulları Ailesi başta Baba Faik Torunoğulları, Oğulları Turgut, Ertan, Erdal, Ali, Yavuz ve Aileleriyle davetlilerin tebriklerini kabul ettiler hal ve hatırlarını sorarak aynı zamanda hasret giderdiler.

Nişanda en karlı cıkan müzisyenlerdi davulcu herşeyeden haberdar gibiydi Ağaların düğünü olduğunu biliyorduki bolca bahşiş topladı. Gecenin gec saatlerine kadar Kars ve Antep Yöresinin türküleriyle halaylar cekip davetliler çok muhteşem eğlendiler.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın