Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı cesur kalem Eşref Kerküklü, bir yıldır üzerinde çalıştığı “Ermeni Diasporası Dosyası” adını verdiği bir video paylaştı.
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı cesur kalem Eşref Kerküklü, bir yıldır üzerinde çalıştığı "Ermeni Diasporası Dosyası" adını verdiği bir video paylaştı...
T.C. Dışişleri Bakanlığına bağlı Avrupa Birliği heyeti Hollanda'yi ziyaret etti ve Hollanda Ticaret Odası Türkiye Masası yetkilisi Cor Bekker eşliğinde Türkiye'nin Avrupa Birliği ile ilgili...

Trump Dünyaya rest çekiyor.Rihaanna’da Trump’a rest çekiyor…

Trump Dünyaya rest çekiyor.Rihaanna’da Trump’a rest çekiyor…

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ın mitinglerinde ünlü ’nın Don’t Stop the Music şarkısını çalınca ünlü şarkıcıdan Başkanı Donald Trump’a bir daha benim şarkılarım miting alanlarında çalmayacak diyerek .

Super Bowl finalinde maç arası performansı için teklif götürülen Rihanna,ABD Başkanı Trump tarafından hedef gösterilen NFL(NİTİONALFOOTBALLLEAGUE)oyuncusu Colin Kaepernick’le dayanışma adına teklife hayır demesinin ardından bu sefer ABD Başkanı Donald Trup için miting’lerde benim şarkım kesinlikle çalmayacak diyerek resmen rest çekti.

Yaklaşan ABD ara seçimlerde hareketlilik başladı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Access denied.