Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı cesur kalem Eşref Kerküklü, bir yıldır üzerinde çalıştığı “Ermeni Diasporası Dosyası” adını verdiği bir video paylaştı.
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı cesur kalem Eşref Kerküklü, bir yıldır üzerinde çalıştığı "Ermeni Diasporası Dosyası" adını verdiği bir video paylaştı...
T.C. Dışişleri Bakanlığına bağlı Avrupa Birliği heyeti Hollanda'yi ziyaret etti ve Hollanda Ticaret Odası Türkiye Masası yetkilisi Cor Bekker eşliğinde Türkiye'nin Avrupa Birliği ile ilgili...

Trump gazeteciye kızdı: Sen berbat bir insansın

Trump gazeteciye kızdı: Sen berbat bir insansın
Amerika Birleşik Devletleri Başkanı ara tercihler sonrası basın buluşması tertip ederek kısa bir tercih ardından da gazetecilerin sorularını cevapladı.

MUHACİRLERLE ALAKALI SUAL SİNİRLENDİRDİ
Kendisi hakkında kesintisiz negatif ve palavra haberler yaptığını korunduğu muhabirinin muhacirlerle alakalı bir sualine Trump hiddetlenerek sert yanıt verdi.

CNN muhabirinin bir başka sual sormak istemesi üzerine kürsüden uzaklaşan Trump gazetecinin mikrofonu vazgeçmesi üzerine tekerrür kürsüye geri döndü. Trump CNN muhabirine, ”Sen perişan bir insansın CNN için çalışmamalısın” diyerek çıkıştı.

BEYAZ SARAY’A ALINMADI
Beyaz Saray’da tertip edilen basın buluşmasında Trump ile gerginlik yaşayan CNN muhabiri Acosta, sosyal medyada kendisine ait Twitter hesabından söyleme yaparak, Beyaz Saray’a alınmadığını duyurdu.  Acosta, “Az evvel Beyaz Saray’a teşebbüse izin verilmedi. Saklı Servis, saat 20.00’de reelleşen televizyon programım için Beyaz Saray’a giremeyeceğim mevzusunda beni bilgilendirdi.” iletisini paylaştı.

SANDERS’TEN SÖYLEME
Beyaz Saray Lafçısı Sarah Sanders ise CNN muhabiri hakkında alınan karara ait söyleme yaptı.

Acosta’nın, Trump’la yaşadığı gerginlik sırasında kendisinden mikrofonu almaya çalışan Beyaz Saray çalışanına değdiğini belirten Sanders, “Başkan Trump kendisine yöneltilen sert sualleri memnuniyetle karşılar fakat biz yalnızca işini yapmaya çalışan ve Beyaz Saray’da staj yapan genç bir bayana değilmesine izin etmeyiz.” ifadelerini kullandı.

Beyaz Saray Lafçısı’nün bu ifadeleri üzerine sosyal medya hesabı aracılığıyla söyleme yapan Acosta ise iddiaları reddetti.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Access denied.