Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Hollanda'nın Utrecht kentin de Türk asıllı bir kız bıçaklı saldırı uğradı.
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, sosyal medya facebook hesabından çok tartışılacak bir açıklamada bulundu. Gazeteci Eşref Kerküklü, Amsterdam'da kirli bir oyunun olduğunu bildirdi, kendisine...
Avusturya'nın bozkurt ve rabia gibi sembol olan bazı işaretleri yasaklama girişiminin ardından ülkedeki en büyük azınlığın Türklerin olduğu Almanya'da da konu gündeme geldi. Bazı Alman...

Tunahan Kuzu: Amsterdam Hepimizin

Tunahan Kuzu: Amsterdam Hepimizin

Hollanda’da önümüzdeki 2018 yılında yapılacak yerel seçim için siyasi partiler  çalışmalarına hız verdi. Hollanda’da genel seçimlerde 3 milletvekili çıkaran DENK Partisi şubesinin açılışını gerçekleştirdi.


Genel merkezi Rotterdam’da bulunan   seçim ve irtibat bürosuna ve ’in ardından bir yenisini Amsterdam‘da kurdu. Geçtiğimiz Pazar günü Amsterdam’da gerçekleştirilen açılış törenine yoğun katılım oldu. Parti başkanı Öztürk açılışta yaptığı konuşmada önümüzdeki seçimlerde DENK’in etkili rol alacağını ve yeniden tarih yazacağını vurguladı.

Amsterdam’ın bölgesinde açılan şubede basına açıklamalarda bulunan Milletvekili , yabancı düşmanlığı ile mücadele edeceklerini birkez daha yeniledi.

YeniVatanGazetesi.com

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın