Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sert sözlerine yazılı açıklamayla yanıt verdi. MHP Genel...
Teksas Eyaleti Eğitim Kurulu, FETÖ’nün Teksas’taki en büyük okul ağlarından Harmony Public Schools’da üst düzey yöneticilik görevinde olan Soner Tarım’ın yeni okul başvurusunu oy birliğiyle...
Kısa adı HOTİAD olan, Hollanda Türk İşadamları Derneği üyelerinden bir bölümü birlikte Kutsal Şehir Kudüs`e gittiler.

Tunceli’de Mağaradaki Teröristlere Yapılan Operasyonun Görüntüleri Ortaya Çıktı

Tunceli’de Mağaradaki Teröristlere Yapılan Operasyonun Görüntüleri Ortaya Çıktı

Ovacık arazisinde İl Jandarma Komutanlığı tarafından 13 Aralık 2018 Tarihinde başlatılan ve 9 gündür süren operasyonda bir mağara içinde teröristler belirlenmişti. Emniyet ekiplerinin ‘Teslim ol’ çağrılarına cevap vermeyen teröristlerin olduğu mağaraya karadan ve havadan operasyon yapıldı.

KARADAN VE HAVADAN OPERASYON DÜZENLENDİ

Teröristler, gerçekleştirilen bütün teslim ol çağrılarına ateşle cevap verdi ve teslim olmadı. Bunun ardından bugün mağaraya yapılan karadan ve havadan operasyonlarla içeride olan bütün teröristler etkisiz hale getirildi.

“MAĞARADA BULUNAN TÜM TERÖRİSTLER ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ”

Tunceli Valiliği’nden yayınlanan açıklamada, “Ovacık arazisinde İl Jandarma Komutanlığımız tarafından 13 Aralık 2018 tarihinde başlatılan ve 9 gündür süren operasyonda bir mağara içinde teröristler belirlenmişti. Mağara içinde olan teröristlere yapılan bütün teslim ol çağrılarına ateşle cevap vermeleri ve teslim olmamalarının ardından bugün mağaraya karadan ve havadan gerçekleştirilen operasyonla mağara içinde olan bütün teröristler etkisiz hale getirildi. Bölgede operasyon sürüyor” denildi.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın