Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ın başkenti Bağdat'ta Türkmen heyeti ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Milletvekili Erşat Salihi...
İnternetin kullanımı yayıldıkça yeni mecra ve uzmanlık alanları çıktı. İnternette paylaşımlarından para kazanan yada meşhur olanlar fenomen haline gelince özel hayatları da gün yüzüne çıktı.
Burcu Biricik kimdir kaç yaşında nereli Burcu Biricik dizileri nelerdir merak ediliyor. Burcu Biricik Penti reklam yüzü oldu. Magazin dünyasının sık konuşulan ismi Burcu Biricik...

Turgut Öker’dan Erdoğan’a ölüm tehdidi: Sonun geldi [VIDEO]

Terör örgütü PKK’nın siyasi kanadı olan   3. Bölge 1. sıra adayı , HDP seçmeninin dikkatini çekmek ve oy elde etmek için Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, “ey katil faşist Erdoğan senin de sonun geldi” diyerek Erdoğan’a savurdu.

“Ülkemizin ekonomisini milli gelirini kendi yandaşlarına peşkeş çeken faşist dektatör Tayyip Erdoğan” diyen Öker, “ey Tayyip Erdoğan sanma ki senin de bu saltanatın uzun sürecek, senin de sonun geldi, senin de sonun geldi” diyerek ölüm tehdidileri sıraladı.

İşte o konuşması:

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın