Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Türkiye tarafından “terör örgütleriyle bağlantısı bulunduğu” gerekçesiyle Ocak ayında sınır dışı edilen Hollandalı gazeteci Ans Boersma’nın Suriye kökenli cihatçı sevgilisinin, Hollanda Gizli Servisi (AIVD) için...
31 Mart yerel seçimlerinde CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na açık destek veren PKK, yenilenmesi kararı çıkan İstanbul seçimlerinde İmamoğlu’na tam destek verdiklerini...
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti MYK toplantısı ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Çelik, kendisine yöneltilen “MİT Başkanı Esad ile görüştü mü?” sorusunu ise...

Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Kongresi’nde milli üretime tam destek

Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Kongresi’nde milli üretime tam destek
Türk Kalp Damar Cerrahisi Genel Sekreteri Kürşat Bozkurt, Doç. Dr Halit Yerebakan,, Op. Dr. M. Fatih Yılmaz, Doç. Dr H. Selçuk Gedik, Prof. Dr. Turhan Yavuz, Prof.Dr. Ahmet Akgül, Prof. Dr. Alptekin Yasim, Prof. Dr. Kanat Özışık, Doç. Dr. Selami Gürkan, Doç. Dr. Celal Selçuk Ünal, Op.Dr. Ali Baran Budak, RD Evrensel İdare Heyeti Başkanı Raşit Dinç, RD Evrensel İdare Heyeti Azası Mehmet Soylu ve RD Evrensel Satış Pazarlama Müdürü Oğuz Dinç ile 2018 Kurultayı’nin açılışında yer aldılar.

Kurultayda ana sponsor olan RD Evrensel & İnvamed, Kalp-Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Teşebbüssel Radyoloji, Nöroradyoloji, Onkoloji, Kanser Cerrahisi, Ortopedi, Beyin Cerrahisi ve Genel Cerrahi alanlarında yüksek teknolojik teşebbüssel tıbbi aygıtlar ve ayrıca Paklitaksel gibi kanser ilaçları üreten, AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları yaparak tamamı tescil ve verimli model evrakı ile Türkiye ismine patent edilmiş olan bir işletmedir.

Milli Medikal Sanayisinde ‘ilk’lere imza atmış bir kuruluş olarak bu lider vazifemizi sürdürmek ve beynelmilel alanda da yaptığımız atılımları ‘evrensel lider’ seviyesine getirmek olduğunu vurgulayan RD Evrensel & İnvamed İdare heyeti başkanı Raşit Dinç, “Dünyada yenilikçi olarak farkındalığımız sayesinde, ülkemiz ve dünya insanlarına daha sıhhatli ve daha mutlu bir hayat sürdürebilmeleri için yenilikçi, nitelikli, emin ve en uygun maliyetli mahsulleri sunmak vazifemizdir” diye konuştu.

Türkiye ve dünya pazarında Temren, ICT, Dovi,Viper, TPS, Mantis,Thermoblock, Venablock, Extender ve Waterjet gibi ad yapmış mahsullerin sahibi olan RD Evrensel & İnvamed ailesi, cerrahi operasyon gerektirmeyen, inovatif teşebbüssel rehabilitasyon usulleri geliştirmekte olan bir kuruluştur.

Niyetlerinin dünyada tıbbi malzeme imali yapan şirketler arasında ilk 5’e girmek olduğunu belirten  RD Evrensel & İnvamed İdare heyeti başkanı Raşit Dinç 20 çeşit mahsul grubunun tamamı, imal kuruluşlarında yerli kaynaklarla Türkiye’de ilk kere üretildiğinden dolayı, bu alanlarda dışa bağımlılığı tümüyle en aza indirgemekte olduğunu belirtti.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın