Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, Avrupa İslam Üniversitesi'den gönderilen Hikmet Gürcüoğlu ile yaptığı söyleşiyi paylaştı. Kerküklü ile Gürcüoğlu arasında geçen diyalog da ilginç itiraflar...
Sınır dışı edilen gazeteci terör bağlantılı. Hollandalı gazeteci Johanna Cornelia Boersma kimdir? Sınır dışı kararının, Hollanda polisinin “terör örgütü bağlantısı” istihbaratını paylaşması üzerine alındığı öğrenildi. Hollandalı gazeteci...
Hollandalı gazeteci Johanna Cornelia Boersma’nın sınır dışı edildiği bildirildi. Sınır dışı kararının, Hollanda polisinin “terör örgütü bağlantısı” istihbaratını paylaşması üzerine alındığı öğrenildi. Hollandalı gazeteci Johanna...

Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Kongresi’nde milli üretime tam destek

Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Kongresi’nde milli üretime tam destek
Türk Kalp Damar Cerrahisi Genel Sekreteri Kürşat Bozkurt, Doç. Dr Halit Yerebakan,, Op. Dr. M. Fatih Yılmaz, Doç. Dr H. Selçuk Gedik, Prof. Dr. Turhan Yavuz, Prof.Dr. Ahmet Akgül, Prof. Dr. Alptekin Yasim, Prof. Dr. Kanat Özışık, Doç. Dr. Selami Gürkan, Doç. Dr. Celal Selçuk Ünal, Op.Dr. Ali Baran Budak, RD Evrensel İdare Heyeti Başkanı Raşit Dinç, RD Evrensel İdare Heyeti Azası Mehmet Soylu ve RD Evrensel Satış Pazarlama Müdürü Oğuz Dinç ile 2018 Kurultayı’nin açılışında yer aldılar.

Kurultayda ana sponsor olan RD Evrensel & İnvamed, Kalp-Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Teşebbüssel Radyoloji, Nöroradyoloji, Onkoloji, Kanser Cerrahisi, Ortopedi, Beyin Cerrahisi ve Genel Cerrahi alanlarında yüksek teknolojik teşebbüssel tıbbi aygıtlar ve ayrıca Paklitaksel gibi kanser ilaçları üreten, AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları yaparak tamamı tescil ve verimli model evrakı ile Türkiye ismine patent edilmiş olan bir işletmedir.

Milli Medikal Sanayisinde ‘ilk’lere imza atmış bir kuruluş olarak bu lider vazifemizi sürdürmek ve beynelmilel alanda da yaptığımız atılımları ‘evrensel lider’ seviyesine getirmek olduğunu vurgulayan RD Evrensel & İnvamed İdare heyeti başkanı Raşit Dinç, “Dünyada yenilikçi olarak farkındalığımız sayesinde, ülkemiz ve dünya insanlarına daha sıhhatli ve daha mutlu bir hayat sürdürebilmeleri için yenilikçi, nitelikli, emin ve en uygun maliyetli mahsulleri sunmak vazifemizdir” diye konuştu.

Türkiye ve dünya pazarında Temren, ICT, Dovi,Viper, TPS, Mantis,Thermoblock, Venablock, Extender ve Waterjet gibi ad yapmış mahsullerin sahibi olan RD Evrensel & İnvamed ailesi, cerrahi operasyon gerektirmeyen, inovatif teşebbüssel rehabilitasyon usulleri geliştirmekte olan bir kuruluştur.

Niyetlerinin dünyada tıbbi malzeme imali yapan şirketler arasında ilk 5’e girmek olduğunu belirten  RD Evrensel & İnvamed İdare heyeti başkanı Raşit Dinç 20 çeşit mahsul grubunun tamamı, imal kuruluşlarında yerli kaynaklarla Türkiye’de ilk kere üretildiğinden dolayı, bu alanlarda dışa bağımlılığı tümüyle en aza indirgemekte olduğunu belirtti.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın