Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Hollanda'nın Amsterdam kentinde, Beşşar Esad rejiminin kimyasal silahla sivilleri katlettiği saldırının 6. yılında gösteri yapıldı.
Irak Türkmen Cephesi Türkiye önceki dönem temsilcisi Dr. Hicran Kazancı, Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) ile ilgili gündem yaratan açıklamalarda bulundu. Kazancı, yaptığı açıklamada, BOP’ın ilk...
Fethullahçı Terör Örgütü / Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) Avrupa yapılanması, Avrupa’da yaşayan Türkleri yıldırma ve susturma girişimleri içinde oldukları öğrenildi. FETÖ örgüt yayın bülteni Zaman...

Türkiye-ABD görüşmesi hakkında flaş karar!

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu tarafından 19 Mart’ta yapılması planlanan ABD ziyareti Tillerson’un görevden alınmasıyla ertelendi.

Türkiye-ABD görüşmesi hakkında flaş karar!

, 19 Mart’ta tarafından yapılacak olan Washington ziyaretinin ABD Dışişleri Bakanı ’ın görevden alınması üzerine ertelendiğini açıkladı.

Görüşme Nisan’a ertelendi

İki ülkenin görüşmede Suriye’yi konuşacağı ve Menbiç konusunda nasıl bir yol izleyeceğine değinecekti. Görüşmenin ileri bir tarih olan Nisan’a ertelendiği ve temasların devam ettiği belirtildi.

Daha önce ertelenme sinyali verilmişti

Bakan Çavuşoğlu da ABD Başkanı ’ın Rex Tillerson‘ı görevden almasının ardından görüşmenin ertelenebileceği sinyalini vermişti.

Lavrov’la görüşmüştü

Dün Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov’la görüşen Çavuşoğlu, yapılan basın toplantısında ABD’yle 19 Mart tarihinde yapılacak Menbiç konulu toplantının ertelenebileceğini söylemişti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın