Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ın başkenti Bağdat'ta Türkmen heyeti ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Milletvekili Erşat Salihi...
İnternetin kullanımı yayıldıkça yeni mecra ve uzmanlık alanları çıktı. İnternette paylaşımlarından para kazanan yada meşhur olanlar fenomen haline gelince özel hayatları da gün yüzüne çıktı.
Burcu Biricik kimdir kaç yaşında nereli Burcu Biricik dizileri nelerdir merak ediliyor. Burcu Biricik Penti reklam yüzü oldu. Magazin dünyasının sık konuşulan ismi Burcu Biricik...

Türkiye karar aldı, Hollanda Parlamentosu ayaklandı

Türkiye karar aldı, Hollanda Parlamentosu ayaklandı

ÖZEL HABER | FATİH ÖZYAR

[dropcap]H[/dropcap]ollanda Parlamentosu’nda çifte standart uygulandığını belirten Kuzu, “Türkiye kendi sınırlarını korumaya karar verdiği zaman ayağa kalkıyor ama Irak ve Suriye’de yıllardır dünyanın yarısı buna Hollanda’da dahil askeri operasyonlara katıldığı zaman bu gerekli görülüyor” dedi.

Hollanda Parlamentosu’nda Zeytin Dalı Harekâtı konuşuldu. Türklerin kurduğu lideri Tunahan Kuzu, Hollandalı siyasilerin Türkiye’ye karşı çifte standart uyguladığını söyledi

Hollanda Parlamentosu’nda, Türklerin kurduğu DENK Partisi lideri Tunahan Kuzu, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Suriye’nin Afrin bölgesinde yürüttüğü “Zeytin Dalı Harekâtı”na ilişkin özel oturumda konuştu. PKK/PYD terör örgütlerinin Hollanda Parlamentosu’nda sözcülüğünü yapan milletvekillerinden Sadet Karabulut’un meclis gündemine taşıdığı harekâta ilişkin Kuzu, “Türkiye 40 yıldır terör ve kana susamış teröristlerle mücadele ediyor. Bu harekât on binlerce Türk askerinin ve sivil insanın ölümüne sebep olan teröristlere karsı bir mücadeledir” diye konuştu.

TÜRKLER DARP EDİLİYOR

Kuzu, PYD/PKK yandaşlarının başkent Amsterdam’da yaptıkları gösteride iki Türk taksiciyi darp ettiğini ve bir Türk gazeteciye saldırdığını, Utrecht tren istasyonunda da Türk vatandaşlarına saldırı girişiminde bulunulduğunu hatırlattı. PKK yandaşlarının Kürtlerin bulunduğu bir cami ve vakfa yaptıkları saldırıya dikkat çeken Kuzu, “Kürtlerin PKK ile hiçbir bağlantısı yok. ile bağlantısı var. İddiaya girerim ki PKK’dan en çok zarar gören Kürtlerdir” diye konuştu.

PKK SEMBOLLERİ YASAKLANSIN

DENK Partisi’nin Meclis’e terör örgütlerinin bayrak ve sembollerinin yasaklanması için önerge verdiklerini hatırlatan Kuzu, çoğunluk bulamadığı için kabul edilmeyen önergeyi tekrar sunmak istediğini söyledi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın