Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...
Türkmenlerin yoğunlukla yaşadığı Irak'ın Kerkük kent merkezinde bulunan ve Osmanlı döneminde inşa edilen Kayseri Kapalı Çarşısı'nda yangın çıktı. Yangın nedeniyle çarşıda bulunan 400'ü aşkın iş...

Türkiye Süpermoto Şampiyonası

– Akyazı ilçesindeki Kenan Sofuoğlu Pisti’nde düzenlenen şampiyonanın 1. ayağı, sıralama turlarıyla başladı

Türkiye Süpermoto Şampiyonası

(AA) – Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nın 1. ayağı, ’da turlarıyla başladı.

ilçesindeki Kenan Sofuoğlu Pisti’nde düzenlenen şampiyonanın sıralama turuna 40 sporcu katıldı.

Süpermoto A, Süpermoto B, S3, Gençler 85cc, 65cc, KNN54 Kupası ve 50cc sınıflarında sporcular, sıralama turlarında en iyi dereceyi almak için mücadele etti.

Sıralama turları esnasında düşen bazı sporculara, sağlık görevlileri müdahalede bulundu.

TMF Süpermoto Branş Sorumlusu Ahmet Öztuğ, AA muhabirine yaptığı açıklamada, süpermoto sezonunu açtıklarını söyledi.

Toplam 40 sporcunun 7 kategoride yarıştığını ifade eden Öztuğ, “Bugün sıralama turları ve antrenmanlar var. Yarın gerçekleşecek yarışları, kazasız bir şekilde sonlandırmayı planlıyoruz. Antrenmanlar çok iyi gidiyor, hava müsaade ettikçe antrenmanlar sorunsuz olarak devam edecek. Bugün ve yarını sorunsuz ve keyifli bir şekilde tamamlamayı düşünüyoruz.” diye konuştu.

Türkiye Süpermoto Şampiyonası’nın 1. ayağında yarışlar, yarın gerçekleştirilecek.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın