Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ın başkenti Bağdat'ta Türkmen heyeti ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Milletvekili Erşat Salihi...
İnternetin kullanımı yayıldıkça yeni mecra ve uzmanlık alanları çıktı. İnternette paylaşımlarından para kazanan yada meşhur olanlar fenomen haline gelince özel hayatları da gün yüzüne çıktı.
Burcu Biricik kimdir kaç yaşında nereli Burcu Biricik dizileri nelerdir merak ediliyor. Burcu Biricik Penti reklam yüzü oldu. Magazin dünyasının sık konuşulan ismi Burcu Biricik...

Türkiye’ye Tehdit İçeren ABD Mesajı!

Türkiye’ye Tehdit İçeren ABD Mesajı!

​​Komşudan ’ye Tehdit İçeren Mesajı!

gene eski düşmanlığını ön yüzüne çıkarmayı başardı. savunma bakanı Panos Kammenos ABD’li mevkidaşına haber göndererek Türkiye sınırına bir ABD üssü kurun dedi.’ın en çok okunan bir gazetesine demeç veren Yunan savunma bakanı Türkiye düşmanlığını bir kez daha kanıtladı.ABD savunma bakanı James Mattiss’e bir önerge vererek Türkiye sınırına bir ABD üssü kurun dedi.

Yunan basını dün ABD’nin Washington’da temaslarda bulunan Yunanistan Savunma Bakanı Panos Kammenos’un ABD’li mevkidaşına şaşırtıcı bir öneride bulunduğunu yazdı.
ABD Savunma Bakanlığı’nda Mattis ile bir araya gelen Kammenos’un, “Yunanistan’ın kendisini ABD’nin stratejik ortağı ve müttefiki olarak gördüğünü söylemek isterim. Yunanistan için ABD’nin askerlerini Yunanistan’da bulundurmasının çok önemli olduğunu düşünüyorum” dediği aktarıldı. Türkiye’yi müttefikine kabullendirmeyen Yunanistan yeni bir ortalık karıştırma .

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın