Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İçişleri Bakanlığı’nın kayyum kararına destek çıktı. Habertürk’te katıldığı programda AK Parti’nin mevcut haliyle terörle mücadele ettiğini söyleyen Perinçek, AK...
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Batı dünyasının radikalizmi kullandığını söyleyerek, “Mesela, Amerikalılar şu anda, bizim kırsalda bitirdiğimiz MLKP terör örgütüyle çalışıyor. Daha önce PYD ve PKK...
Van, Mardin ve Diyarbakır HDP belediyelerine atılan Kayyum'la ilgili halk ne düşünyür? Yeni Vatan Gazetesi sokaklarda halka mikrofon uzattı. Konu ile ilgili halk tepkili.

Türkmen siyasetçiler, Şehit Yaşar Cengiz Bürosunu Ziyaret Etti

Türkmen siyasetçiler, Şehit Yaşar Cengiz Bürosunu Ziyaret Etti

[dropcap]I[/dropcap]rak Türkmen Cephesi, Kerkük’teki Türkmen toplumunu seçmen kartlarını almaları konusunda aydınlatmaya devam ediyor. Bu kapsamda Irak Türkmen Cephesi İl Başkanı Kerkük’ün Musalla semtindeki . Kazancı vatandaşlarla biraraya gelerek seçmen kartlarını almaları konusunda vatandaşları teşvik etti.

Kazancı Türkmenlerin seçmen kartlarını sadece seçimler için olmadığını ardından resmi kurumlarda da bu kartın istenileceğini belirtti.

Kazancı ile birlikte Şehit Yaşar Cengiz Bürosunu ziyaret eden yaptığı konuşmada ziyaretin detayları hakkında bilgi verdi.

Öte yandan Şehit Yaşar Cengiz Bürosu Sorumlusu Ali Cengiz musalla semtinfe 3 bin 500 seçmen bulunduğunu belirtti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın