Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ın başkenti Bağdat'ta Türkmen heyeti ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Milletvekili Erşat Salihi...
İnternetin kullanımı yayıldıkça yeni mecra ve uzmanlık alanları çıktı. İnternette paylaşımlarından para kazanan yada meşhur olanlar fenomen haline gelince özel hayatları da gün yüzüne çıktı.
Burcu Biricik kimdir kaç yaşında nereli Burcu Biricik dizileri nelerdir merak ediliyor. Burcu Biricik Penti reklam yüzü oldu. Magazin dünyasının sık konuşulan ismi Burcu Biricik...

UETD’den kovulan Veyis Güngör’ün yolsuzlukları tekrar gündemde

Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Hollanda şübesi eski başkanı Veyis Güngör’ün yaptıkları UETD gönüllüleri tarafından af edilmiyor.

UETD’den kovulan Veyis Güngör’ün yolsuzlukları tekrar gündemde

Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Hollanda şübesi eski başkanı ’ün UETD’den kovulurken 400 bin euronun kasada açık olduğu ve günümüze kadar aklanamadığı olay günceliğini koruyor. UETD yöneticilerinden, “menfaatçı, çıkarcı, yalaka” diyerek Hollanda Türklerinin aklına Veyis Güngör’ü getirdi.

21 Mayıs 2018 tarihinde, Avrupalı Türk Demokratlar Birliğinin (UETD) Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da düzenlediği 6. Olağan Genel Kurulunda Bülent Bilgi genel başkan seçilmişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onur konuğu olarak katıldığı genel kurulda ayrıca Avrupalı Türk Demokratlar Birliğinin (UETD) ismi Uluslararası Demokratlar Birliği (Union of International Democrats-UID) olarak değiştirilmişti.

UID gönüllüsü sosyalmedya da yaptığı paylaşım, Veyis Güngör’ün yolsuzluğunu hatırlattı.

Bilgen Korkmaz yaptığı paylaşımda, “Bugünden sonra vazife alanımız Avrupa’dan dünyaya açılmaktadır. Asya, Afrika, Amerika bizi bekliyor. Orta Asya, Ortadoğu bizi çağırıyor Yükümüz artık daha ağır, işimiz daha çok. Uluslararası Demokratlar Birligi (#UID) hayırlı olsun. Rabbim yolumuzu açık eylesin” dedi ve UID’in logosunu paylaştı.

Korkmaz’ın paylaşımına yorum yapan Yusuf Keskin, “istediği kadar isim değiştirsin Hatta ismi olsun içindeki kendi çıkar ve menfaatlerini düşünüp insanları kullanan ve güzel YALAKALIK yapanlar olduğu sürece hiçbir anlamı yok,” dedi.

Fethullah Gülen’nin gazetesi, zaman yazarı ve UETD’den kovulan Veyis Güngör’ün yolsuzluklarını tekrar hatırlattan o paylaşım:

 

YeniVatanGazetesi.com | Hakan Tekten

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın