Reklam
Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa İslam Üniversitesi'ne karabulut gibi çöken Hikmet Gürcüoğlu ve getirdiği ekibi diplomasız tartışmalı isim Jale Sağ tartışması ve karşılıklı belge paylaşımları devam edi...
Son dönemlerde ATV ekranlarında seyircisi ile buluşan Sen Anlat Karadeniz dizisinin parlayan yıldızı İrem Helvacıoğlu kimdir? İşte güzel oyuncu hakkında merak edilenler; 2 Şubat 1990...
Erkenci Kuş dizisi ile adından söz ettiren başarılı ve yakışıklı oyuncu Can Yaman kimdir? İşte hakkında merak edilenler; 8 Kasım 1989 tarihinde İstanbul’un Suadiye semtinde dünyaya gelen...

UETD’den kovulan Veyis Güngör’ün yolsuzlukları tekrar gündemde

Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Hollanda şübesi eski başkanı Veyis Güngör’ün yaptıkları UETD gönüllüleri tarafından af edilmiyor.

UETD’den kovulan Veyis Güngör’ün yolsuzlukları tekrar gündemde

Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Hollanda şübesi eski başkanı ’ün UETD’den kovulurken 400 bin euronun kasada açık olduğu ve günümüze kadar aklanamadığı olay günceliğini koruyor. UETD yöneticilerinden, “menfaatçı, çıkarcı, yalaka” diyerek Hollanda Türklerinin aklına Veyis Güngör’ü getirdi.

21 Mayıs 2018 tarihinde, Avrupalı Türk Demokratlar Birliğinin (UETD) Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da düzenlediği 6. Olağan Genel Kurulunda Bülent Bilgi genel başkan seçilmişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onur konuğu olarak katıldığı genel kurulda ayrıca Avrupalı Türk Demokratlar Birliğinin (UETD) ismi Uluslararası Demokratlar Birliği (Union of International Democrats-UID) olarak değiştirilmişti.

UID gönüllüsü sosyalmedya da yaptığı paylaşım, Veyis Güngör’ün yolsuzluğunu hatırlattı.

Bilgen Korkmaz yaptığı paylaşımda, “Bugünden sonra vazife alanımız Avrupa’dan dünyaya açılmaktadır. Asya, Afrika, Amerika bizi bekliyor. Orta Asya, Ortadoğu bizi çağırıyor Yükümüz artık daha ağır, işimiz daha çok. Uluslararası Demokratlar Birligi (#UID) hayırlı olsun. Rabbim yolumuzu açık eylesin” dedi ve UID’in logosunu paylaştı.

Korkmaz’ın paylaşımına yorum yapan Yusuf Keskin, “istediği kadar isim değiştirsin Hatta ismi olsun içindeki kendi çıkar ve menfaatlerini düşünüp insanları kullanan ve güzel YALAKALIK yapanlar olduğu sürece hiçbir anlamı yok,” dedi.

Fethullah Gülen’nin gazetesi, zaman yazarı ve UETD’den kovulan Veyis Güngör’ün yolsuzluklarını tekrar hatırlattan o paylaşım:

 

YeniVatanGazetesi.com | Hakan Tekten

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın