Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Milli Savunma Bakanlığı, CHP lideri Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyla ilgili açıklama yaptı.
31 Mart seçimlerinin ardından Ekrem İmamoğlu onca usulsüzlüğe rağmen mazbatasını alıp göreve başladı. Gerek seçim sürecinde, gerekse seçimlerden sonra İmamoğlu'nun yanından ayrılmayan ve kendine yeni...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Türkiye-Irak sınır hattındaki terör operasyonunda çıkan çatışmada şehit düşen piyade sözleşmeli er Yener Kırıkcı'nın ailesine telefonla başsağlığı dileklerini iletti.

UltrAslan’dan İbra Kararına Sert Tepki

UltrAslan’dan İbra Kararına Sert Tepki

 taraftar grubu Twitter hesabından açıklama yayınladı.

“VİZYONSUZ LİSECİ ZİHNİYET”

Yapılan açıklama, “Türkiye’nin en büyük markası, dünya kulübü olması için her türlü imkana sahip olan Galatasaray camiası; bugün bir kez daha kendisini lise duvarları içine hapsetmeye çalışan vizyonsuz liseci zihniyet tarafından kaosa doğru çekildi.” ifadeleri yer aldı. 
Galatasaray Kulübü’nün önceki başkanı Dursun Özbek’le ilgili ifadelerin de bulunduğu açıklamada, “Dursun Özbek’i mali ve idari korkunç zararlarına rağmen liseci diye eden genel kurul, onun bıraktığı enkazı devralma cesareti gösteren liseci olmayan yönetimini 689 oyun 358’i ile idari yönden etmedi.” ifadeleri kullanıldı.

“GALATASARAY HALKINDIR”

Yönetimi ibra etmeyenlerle ilgili  ithamlarıda bulunulduğu açıklamada, ayrıca şu ifadelere yer verildi: “Taraftar sayısı 10 milyonlarla ifade edilen bir camianın geleceğine sadece 358 tane lise sevgisini Galatasaray sevgisi ve menfaatlerinden öne koyan şahıslar karar veriyor olması da bu zümrenin camiamıza nasıl zararlar verdiğini, sistemin bozukluğunu bir kez daha göstermiştir! Bunların zihniyeti Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç’ın arka bahçesi haline gelen Galatasaray Üniversitemizin adını kullanarak Galatasaray düşmanlarına ödül verecek kadar karanlık ve onarılmazdır! Galatasaray taraftarlarının sesi olarak bizler; bu kirli hesapları olan zümrenin karşısında daha gür bir sesle daha güçlü ve daha kararlı duracağız! Galatasarayımızı sizin köhne zihinlerinizden defalarca söküp aldık, yine alıp size rağmen bu arma ile dünyaya kafa tutacağız. Şunu kafanıza kazıyın, Galatasaray halkındır, lisecilerin değil. Galatasaray’ın önüne koyduğunuz hesabınız, kitabınız, rantınız, menfaatiniz, zihniyetiniz batsın.”

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

İLİşKİLİ HABERLER Galatasaray Taraftar Grubu ultrAslan Sala’yı Unutmadı Galatasaray’da Mustafa Cengiz Yönetimi İdari Yönden İbra Edilmedi

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın