Yeni Vatan Gazetesi

Ünlü’den Meral Akşener’e: Topu Patlamıştır!

Ünlü’den Meral Akşener’e: Topu Patlamıştır!

Gölcük’te, FETÖ Kiraliçesi ’in kuracağı partiye katılacağı belirtilerek 410 kişinin istifa ettiğini söyleyen kişiler, 410 kişinin isim listesi ve istifa dilekçelerini sunamadı. Pek çoğu zaten üye olmayan kişileri yemek organizasyonu diye bir araya getirdikleri ve peşinden toplu istifa diyerek yalan haber yaptırdıklarının ortaya çıkması üzerine MHP bir basın toplantısı düzenleyerek sert mesajlar verdi ve isim listesini tekrar istedi.

, dün Gölcük’te Meral Akşener’e destek verdiklerini açıklayarak partiden istifa ettiklerini açıklayan isimlerle ilgili konuştu. Ünlü, “410 kişi diyorlar. Nerede bu liste? Bunların komplo organizasyonlar patlamıştır” dedi.

NEREDE BU LİSTE?

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Ben özellikle MHP Kocaeli il başkanı olarak tecrübeli ekiple başkanlık yapıyorum. Kocaeli Medyasına şunu rica ediyorum. MHP kendi plan ve programında ben varım diyen bir konunun altını dolduran siyasal partidir. Dün akşam basına düşen haberlere üzüldük. MHP’de deprem, MHP’de çatlama, çatırdama gibi haberler bizi üzdü. KOMİAD’a üye olan adamların üye listesini size verdiysek. Bizde o haberleri yapan basın mensuplarına soruyoruz. Neden bu isim listesini istifa edenlerden istemezler. 410 kişinin isim listesini niye almazlar. Çatırdama ve depremi MHP yapacaktır. 2019 ‘da Türk milleti çatırdama yapacak ve MHP’yi iktidar yapacaklar. Bizler bugün ne yaptığını bilen siyasi partiyiz” dedi.

AYRIK OTLARINDAN KURTULDUK

Sözlerini devam ettiren Ünlü, “MHP den istifa ediyoruz adı altında komplo organizasyonu patlamıştır. Toplu istifanın topu patlamamıştır. İsim listelerini kamuoyuna versinler ki diğer ilçeler de de istifa topları patlamasın. Gidenler gitsin bizim gidene kapımız açıktır. Gidenlerin yolu açık olsun bizim sayı saklama gibi bir niyetimiz yok. İlk programlarında ilk istifanın topu patlamıştır. Onlardan resmi evrakları beliyoruz. MHP ayrık otlarından kurtulan bir partidir. Diğer ilçelerde de kimin gideceğini ben biliyorum. Bunlar MHP yönetimi için sürpriz değildir. MHP’den bir anda 410 kişi istifa edemez. Ben bile gidiyorum desem eşim dahi benimle gelmez. O yüzden MHP siyasi kurumsal bir partidir” açıklamasında bulundu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Süleyman mert dedi ki:

  Ayrıkotu kendinsin bay ünlü ayrık otunu kök attığı yerden ayıramazsın ayıran bile yalakalık yaptığı kişilerce geriye getirilir maçan yiyorsa balgat dükalığını ardına almadan çık er meydanına da al boynunun ölçüsü

 2. Veysel POLAT dedi ki:

  Birileri yirmi yıl yanlış yapacak , üst kurul DELEGESİNİN kahir ekseriyeti olağanüstü kongre talep edecek gayri hukuki yöntemlerle talep ret edilecek.
  Bunun akabinde yanlışa biat etmeyen insanlar keyfi olarak partiden atılacak. Ülkücü camia da bunu yutacak. Böyle bir dünya yok. İftira atmakla hiçbir kimse kendini haklı çıkaramaz. Bugün MHP yi gayri hukuki bir şekilde işgal edenler , bilmelidirler ki sonları siyasi anlamda hüsran. Hiçbir insanın gücü . MHP kitlesini AKP ye transfer etmeye yetmez.

 3. alp dedi ki:

  la olum önce Türkçe yazmayı öğrenin” Gölcük’te, FETÖ Kiraliçesi ” ne?

 4. Osman Nuri Engin dedi ki:

  Demekki kendı eşine dahı sözü geçiremiyorsun kaldıkı ülkem yönetiminde ne başarın olacak diğer taraftan allah aşkına MHP ne ıktıdarı olacakmış 2019 secımlerınde AKP den adaymı oluyorsunuz ki iktıdar olasınız

 5. Veday uysal dedi ki:

  Sayın ünlü:patlayan ve ortalığa saçılan sizsiniz.aklınız başınıza geldiği de iş bitmiş olacak

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın