Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Hollanda Azerbaycan Türk Kültür Derneği başkanı İlhan Aşkın'nın, Ermeni Diasporası ile hukuksal mücadelesi devam ediyor.
Irak Türkmen Cephesi lideri Erşat Salihi kimdir? Hangi tarihte nerde dünyaya geldi? Hayat hikayesinde neler var? Türkmen milli mücadelesindeki etkisi ve aldığı görevler nelerdir? Işte...
Irak Türkmen Cephesi genel başkanı ve Kerkük milletvekili Erşat Salihi yaptığı haftalık konuşma programında, kendisine bakanlık teklifi sunulduğunu ve bu teklifi reddettiğini bildirdi.

Utrecht Türk Kültür Merkezi’nde Başkan Değişimi

Utrecht Türk Kültür Merkezi’nde Başkan Değişimi

Hollanda Türk Federasyonuna bağlı Utrecht Türk Kültür Merkezinde başkan değişimi gerçekleşti. Yeni yönetimin kimler olduğu ile ilgili henüz yazılı açıklama yapılmazken, görevini yeni başkana devreden sosyalmedya sayfasından görevi devr ettiğini bildirdi.

Çam yaptığı duyuruda, “ başkanlığını bugün itibarı ile yeni başkanımıza devrettim” dedi.

Üç yıl başkanlık görevinde bulunduğunu ve yeni yönetime teslim ettiğini bildiren Salim Çam açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Değerli arkadaşlarım, dostlarım
Üç yıldan beri devam ettirdiğim Utrecht Türk Kültür merkezi başkanlığını bugün itibarı ile yeni başkanımıza devrettim. Hepiniz hakkınızı helal edin. Yeni seçilen başkan ve yönetici arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Allah yardımcıları olsun.”

Devir teslim töreninde, önceki dönem genel başkanı , genel sekreteri Erim Uğurlu ve Utrecht Türk Kültür Merkezi yöneticileri hazır bulunduğu karelere yansıdı.

YeniVatanGazetesi.com 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın