Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Gazetenin Genel Yayın Yönetmenliğinden yapılan yazılı açıklamada, Boersma'nın yapılan yoğun görüşmeler sonrası durumuyla ilgili yeterince net olmadığı ve gazeteye verdiği bilgilerde 3 kez ihmalkar davranması...
Bir dönem haber sunuculuğu yapan ve daha sonra ekranlarda güzelliği ile kendinden söz ettiren Burcu Kara kimdir? Güzel oyuncu hakkında merak edilenler; 1980 yılında dünyaya...
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, Avrupa İslam Üniversitesi'den gönderilen Hikmet Gürcüoğlu ile yaptığı söyleşiyi paylaştı. Kerküklü ile Gürcüoğlu arasında geçen diyalog da ilginç itiraflar...

Utrecht’te Türk Kızına Bıçaklı Saldırı

Hollanda’nın Utrecht kentin de Türk asıllı bir kız bıçaklı saldırı uğradı.

Utrecht’te Türk Kızına Bıçaklı Saldırı

’nın Utrecht kentin de Türk asıllı bir kız uğradı.

Türk ve Fas kökenlilerin yoğun olarak yaşadığı Utrecht’in semtinde bıçaklı saldırı sonucu yaralanan  genç kız hastaneye kaldırıldığı belirtildi. saldırğanın Kimliği ile ilgili pois bilgi vermezken, görgü tanıkları bıçaklanan kızın erkek arkadağı olduğunu ileri sürüyor.

Saldırı ile ilgili soruşturma devam ederken,  kızın kol ve karın bölgesinden bıacaklı darbe aldığı ve hastaneden tedavi altında alındığı bilgisi verildi.

Turkes meisje gewond geraakt bij steekpartij in Utrecht

Een zeventienjarig meisje is maandag gewond geraakt bij een steekpartij in Utrecht. Een traumahelikopter is opgeroepen om medische hulp te verlenen.

Het incident gebeurde op de Livingstonelaan in de .

Het meisje is gewond naar het ziekenhuis overgebracht. De aard van de verwondingen is niet precies bekend, maar ze was nog wel aanspreekbaar, zei een woordvoerster van de politie.

Na het steekincident is een verdachte aangehouden. De identiteit van de verdachte is nog niet bekend. Volgens de politie zijn er “sterke aanwijzingen dat het slachtoffer en de verdachte bekenden van elkaar waren”.

Het gebied rondom de plek waar het meisje werd neergestoken werd afgezet voor onderzoek. Bron: nu.nl

 

YeniVatanGazetesi.com

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın