Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
PKK'nın açıklamasından üç hafta sonra kendilerine eski 'Ülkücü' diyen Iyi Parti'nin yan kuruluşları da, İmamoğlu'na destek kararı verdi.
Mustafa Koyuncu | Marmaris   Marmaris Sentido ORKA Lotus Beach Hotelde Yapılan toplantıda. Orka Hotels yönetim kurulu başakanı Turgut Torunoğulları Almanya’dan gelen Türk tur opratörlerine...
Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ın katıldığı tarihi program öncesinde İsmail Küçükkaya ve İmamoğlu bir otelde buluşmuştu. Türkiye’nin konuştuğu oteldeki buluşmanın görüntüleri yayınlandı. İsmail Küçükkaya’nın da...

VİDEO | Doğu Perinçek, Eşref Kerküklü görüştü: Hollanda’daki yıkım birliği

Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, ’le telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmeyi görüntülüyen Kerküklü, Perinçek’ten, Hollanda’daki yıkım birliği ile ilgili görüş aldı.

Terör örgütü PKK’nın görsel açıklama esnasında, “birleşin” çağrısı yaptı. (BKZ) Hollanda’da faaliyet gösteren , , bir araya geldi ve birlikte hareket etme kararı aldı. (BKZ) Hollanda’daki birlik, Hollanda başta olmak üzere Avrupa genelinde büyük tartışma yaratı. Tartışmalar karşısında geri adım attı ve katılmadıklarını bildirdi. Toplantıda çekilen karelerde İyi Parti Hollanda Başkanı Yağcı’nın yer aldığı görüldü. (BKZ)

Konu ile ilgili , Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek’e sorular yöneltti.

Perinçek yaptığı açıklamada, “İyi Parti, CHP, FETÖ, PKK hepsi beraberler, birlikte hareket ediyorlar” dedi.

İşte Kerküklü’nün görüntülediği o görüşme:

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın