Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Batı dünyasının radikalizmi kullandığını söyleyerek, “Mesela, Amerikalılar şu anda, bizim kırsalda bitirdiğimiz MLKP terör örgütüyle çalışıyor. Daha önce PYD ve PKK...
Van, Mardin ve Diyarbakır HDP belediyelerine atılan Kayyum'la ilgili halk ne düşünyür? Yeni Vatan Gazetesi sokaklarda halka mikrofon uzattı. Konu ile ilgili halk tepkili.
CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu tarafından kurulacağı bilinen yeni partilere sert tepki gösterdi. Öztrak ‘Yeni parti...

VİDEO | Doğu Perinçek, Eşref Kerküklü görüştü: Hollanda’daki yıkım birliği

Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, ’le telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmeyi görüntülüyen Kerküklü, Perinçek’ten, Hollanda’daki yıkım birliği ile ilgili görüş aldı.

Terör örgütü PKK’nın görsel açıklama esnasında, “birleşin” çağrısı yaptı. (BKZ) Hollanda’da faaliyet gösteren , , bir araya geldi ve birlikte hareket etme kararı aldı. (BKZ) Hollanda’daki birlik, Hollanda başta olmak üzere Avrupa genelinde büyük tartışma yaratı. Tartışmalar karşısında geri adım attı ve katılmadıklarını bildirdi. Toplantıda çekilen karelerde İyi Parti Hollanda Başkanı Yağcı’nın yer aldığı görüldü. (BKZ)

Konu ile ilgili , Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek’e sorular yöneltti.

Perinçek yaptığı açıklamada, “İyi Parti, CHP, FETÖ, PKK hepsi beraberler, birlikte hareket ediyorlar” dedi.

İşte Kerküklü’nün görüntülediği o görüşme:

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın