Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
İyi Parti'nin (İP) Hollanda ayağı, PKK, FETÖ ve CHP ile birlikte olduğunu yalanladı ancak belgeler İyi Parti'nin, PKK, FETÖ ve CHP ile birlikte aynı toplantıda...
Sedat Peker, Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı olan ve ayrıca da senaristliğini yapan Mehmet Bozdağ ve eşi Zeynep Bozdağ’ın ailece çağırdığı iftar davetini kırmadı. Peker katıldığı...
Türkiye tarafından “terör örgütleriyle bağlantısı bulunduğu” gerekçesiyle Ocak ayında sınır dışı edilen Hollandalı gazeteci Ans Boersma’nın Suriye kökenli cihatçı sevgilisinin, Hollanda Gizli Servisi (AIVD) için...

VİDEO | Hollanda’da FETÖ, PKK, CHP ve İYİ Parti birleşti: Terörist Erdoğan sloganı…

Terör örgütü PKK ve Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) girişimleri sonucu Hollanda’da CHP, İYİ Parti, PKK ve FETÖ YSK’nın iptal kararına karşı birleşti ve birlikte hareket edeceklerinin adına, “Haziran Hareketi” verildi.

Terör örgütü PKK ve Fethullahçı Terör Örgütü’nün () girişimleri sonucu Hollanda’da CHP, İYİ Parti, PKK ve YSK’nın iptal kararına karşı birleşti ve birlikte hareket edeceklerinin adına, “Haziran Hareketi” verildi.

Toplantıda, , CHP Hollanda Birliği adına Bülent Çoban hazır bulundu.

PKK’nın yan kuruluşu gibi örgütlenen sözde ‘STK’lar, , , HAK-DER, , de ‘Haziran Hareketi’ adlı oluşuma dahil oldu.

CHP Hollanda Birliği ve İYİ Parti Hollanda sosyal medya hesablarından yaptıkları paylaşımda, İstanbul belediye başkanlığı seçiminin iptaline karşı Hollanda’da birleşme kararı almıştır” denildi.

İYİ Parti ve CHP yaptıkları paylaşımın devamında: 

belediye başkanlığı seçiminin iptali ile ilgili CHP Hollanda Birliği, , ÖDP, İYİ PARTİ ve sivil toplum kuruluşları HTİB, HAK-DER, DİDİF, DSDF, bir araya gelerek beraber hareket etme konusunda fikir birliğine vardı.”

‘Sivil Toplum Kuruluşları’ olarak lansa edilen yapılar PKK ve FETÖ’nün toplantılarında ve mitinglerinde boy gösterdikleri geçmişteki miting görüntülerine yansıdı.

‘TERÖRİST ERDOĞAN SLOGANI’

İşte CHP Hollanda Birliği ve İYİ Parti’nin birlikte hareket etme kararı aldıkları o sözde sivil toplum kuruluşları PKK yürüşünde ‘terörist Erdoğan’ sloganı eşliğindeki o video:

FETÖ’cü eski Zaman adlı gazete yazarı Veyis Güngör tarafından Hollanda başkanlığına getirilen Yağcı. Güngör’ün gömleğini ve gıravatını girecek kadar Güngör’e bağlı biri.

PKK ile aynı yatağı paylaşan İyi Partili Yalçın Yağcı, FETÖ’cü Veyis Güngör’ün emireri olduğu Hollanda Türklüğü tarafından biliniyor.

CHP Hollanda Birliği’nin sosyal medya sayfasından yaptığı o paylaşım:

PKK’lı teröristin görsel açıklama yaptıktan sonra Hollanda’da, CHP, Iyi Parti, PKK ve FETÖ’nün birleşmesi Hollanda Türklüğü tarafından büyük tartışmalara yol aştı.

Işte PKK’lı teröristin o açıklaması:

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın