Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
15 Temmuz Gazisi Mehmet Arif Arslan’dan FETÖ ile mücadele anlayışına isyan. Arslan gazetecilere verdiği açıklamada, “FETÖ ile gerektiği şekilde mücadele verilmese makam sahiplerinin eli şehitlerin...
Ordu Aybastı’da 34 yaşındaki Safiye B. dini nikahla birlikte yaşadığı 36 yaşındaki Muzaffer Önkol’u yatakta uyurken, tabancayla başından vurarak öldürdü. Olay, gece saatlerinde, ilçenin Esenli...
Hollanda Türkleri Konseyi Başkan yardımcısı Mustafa Cingöz, gündemle ilgili gazeteci Eşref Kerküklü'ye açıklamalarda bulundu.

Vodafone Genel Müdür Yardımcısına silahlı saldırı

Vodafone Genel Müdür Yardımcısı Malik Rau, Maslak’taki Vodafone binasına gittiği esnada silahlı saldırıya uğradı. Rau’nun bulunduğu araca ateş açan saldırgan ve bağlantılı olduğu 2 kişi gözaltına alındı.

Vodafone Genel Müdür Yardımcısına silahlı saldırı

Müdür Yardımcısı Malik Rau’nun bulunduğu araca ateş açan saldırgan ve bağlantılı olduğu 2 kişi gözaltına alındı.

Rau’nun içinde bulunduğu otomobile Atatürk Sanayi Sitesi Kavşağı’nda 5 el ateş açan Ş.S. ve bağlantılı olan 2 kişi daha gözaltına alındı. Saldırıda 1 kişi yaralandı.

Olay dün Maslak Atatürk Sanayi Sitesi Kavşağı’nda meydana geldi. Vodafone Genel Müdür Yardımcısı Malik Rau’nun içinde bulunduğu otomobile Atatürk Sanayi Sitesi Kavşağı’na geldiği esnada beyaz kepli, kirli sakallı, beyaz spor ayakkabılı bir şahıs tarafından 5 el ateş açıldı. Saldırgan ve bağlantılı olduğu 2 kişi gözaltına alındı.

Vodafone Genel Müdür Yardımcısı Malik Rau ifadesinde, 2.5 senedir Türkiye’de yaşadığını herhangi bir tehdit almadığını, son dönemde kendilerinin sözleşmesini feshettiği taşeron firmalar olduğunu bunun dışında herhangi bir değişiklik olmadığını söyledi.

  • vodafone

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın