Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
PKK'nın açıklamasından üç hafta sonra kendilerine eski 'Ülkücü' diyen Iyi Parti'nin yan kuruluşları da, İmamoğlu'na destek kararı verdi.
Mustafa Koyuncu | Marmaris   Marmaris Sentido ORKA Lotus Beach Hotelde Yapılan toplantıda. Orka Hotels yönetim kurulu başakanı Turgut Torunoğulları Almanya’dan gelen Türk tur opratörlerine...
Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ın katıldığı tarihi program öncesinde İsmail Küçükkaya ve İmamoğlu bir otelde buluşmuştu. Türkiye’nin konuştuğu oteldeki buluşmanın görüntüleri yayınlandı. İsmail Küçükkaya’nın da...

Yaşar Alptekin kaç yaşından kaç kere evlendi ilk evliliği

Yaşar Alptekin kaç yaşından kaç kere evlendi ilk evliliği
Son günlerin çok konuşulan isimlerinden biri olan kimdir, kaç yaşında ve kaç kere evlendi soruları merak konusu oldu. 2 kez evlililk yapan 21 aradan sonra ilk eşi ile yeniden nikah masasına oturdu ’in 25 yaşında kızı Ayris ise yeniden evlendiği Nigün Altınyay’dan. son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Özel hayatı ve evlilikleri ile magazin basınında sıkça yer alan 2 kez evlilik yaptı. İlk evliliği Nilgün Altınyay ile oldu. Çiftin Ayris adında bir kızı oldu. İkinci evliliğini herkesten gizli imam nikahı ile yapan ’in bu evliliği çok kısa sürmüştü. Daha sonra ilk eşi ile tekrardan aşk yaşamaya başlayan 21 yıl aradan sonra ilk eşi Nilgün Altınyay ile yeniden evlendi. 

İkinci evliliğini herkesten gizli imam nikahı ile yapan Yaşar Alptekin’in bu evliliği çok kısa sürmüştü

YAŞAR ALPTEKİN ASLINDA KİMDİR?

10 Mart 1962; Şarköy, Tekirdağ), eski manken, dansçı ve oyuncu.

Alptekin erken yaşlarda mankenliğe başladı; sonra oyunculuğa başlayarak dizilerde, sinema filmlerinde oynadığı rollerle hemen fark edildi; özellikle Lambada (Gençlik Ateşi) filmiyle hem oyuncu hem dansçı kimliğiyle ön plana çıktı. Bazı özel TV kanallarında çeşitli tanıtım filmlerinde yer aldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın