Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, sosyal medya facebook hesabından çok tartışılacak bir açıklamada bulundu. Gazeteci Eşref Kerküklü, Amsterdam'da kirli bir oyunun olduğunu bildirdi, kendisine...
Avusturya'nın bozkurt ve rabia gibi sembol olan bazı işaretleri yasaklama girişiminin ardından ülkedeki en büyük azınlığın Türklerin olduğu Almanya'da da konu gündeme geldi. Bazı Alman...
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ın başkenti Bağdat'ta Türkmen heyeti ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Milletvekili Erşat Salihi...

Yavuz Nufel, A Haber’e konuştu: Türkler Eşcinselliğe özendiriliyor

Yavuz Nufel, A Haber’e konuştu: Türkler Eşcinselliğe özendiriliyor

Türkiyeli Sonhaber adlı sitenin muhabiri Yavuz Nufel, 15 Mart’ta A Haber de yayınlanan Deşifre programında, Hollanda’nın ‘ amacı ile Türkler için Danışma Kurulu Vakfı’na (İOT) yüklü mikdarda para verdiğini ifade etti. Türkiyeli Nufel’in programdaki açıklamaları, Hollanda Türkleri arasında geniş yankı bulması dolayısı ile Nufel sarf ettiği sözlerden çark etmek zorunda kaldı.

Yavuz Nufel Hollanda’daki Türk ailelerin ellerinden alınan Türk çocukların Hollanda devleti tarafından eşcinsellere verilmesi ve Türk çocuklarının asimilasyonu amaçlandığını açıkladı.

 

 AÇIK AÇIK KONUŞTU, ADRES GÖSTERDİ: İOT VE

A Haber’in ‘Deşifre’ programında açık açık konuşan muhabir Yavuz Nufel, Hollanda’da ‘eşcinselliği Türkler arasında özendirmek’ için Hollanda’da yaşayan Türklerin sorunlarına ‘çözüm’ için var olduğu ileri süren ’ (İOT) ve  Hollanda’daki PKK sözcüsü konumunda olan ’ne (HTİB) astronomik düzeyde para verdiğini ima ederek belirtti. Muhabir Nufel konuşmasının devamında Hollanda genelinde 22 ile 25 bin arasında kendisini anlatamayan eşcinsel Türk olduğunu açıklayan radikal-marjinal HTİB’in özel görevlisi ’yı yerden yere vurdu ve Ayrancı’nın bu projelerde sübvansiyon adı altında  para aldığını hatırlattı.

 

 HOLLANDA TÜRKLERİ ÜZERİNDEN PARALAR ELDE EDEN BU ÇETE KİMDİR?

yalanını kabul eden, ‘Türkler soykırımcıdır’ ifadelerinde bulunmaktan çekinmeyen ve terör örgütü PKK’nın ‘terör’ olmadığını her açıklamasında dile getiren HTİB adlı kurumun özel görevlisi Mustafa Ayrancı, eşcinsel evlilik törenlerinin yapılması için her yıl Amsterdam belediyesi tarafından yüklü mikdarda para aldığı biliniyor. Açıklamalarında sık sık Türkleri aşağlayıcı ifadeler kullanan özel görevli Ayrancı, Hollanda’nın derin yapısı ile birlikte hareket ettiği ve Hollanda Türklerini sık sık fişlediği Hollanda’daki Türk medyası tarafından belirtiliyor.

Hollanda tarafından sübvanse edilen Türkler için Danışma Kurulu Vakfı’na (İOT) da HTİB üzerinden beslenen küçük bir grup hakim olup PKK’ile ilişkili ‘merkez solcu’ aslında son derece radıkal olan bir grup, Hollanda Kurumlarına kendilerini Hollanda’daki Türklerin ‘sözcü’sü gibi lanse eden İOT aslında hiç bir zaman Hollanda Türkleri tarafından güvenilir bir kurum olarak görünmemiştir.

 NUFEL: İOT ‘TÖRE CİNAYETLERİNİ’ İSTİSMAR ETTİ

Hollanda’da belli bazı Türk Dernek, Federasyon ve Vakıf destek gördüğünü bildiren Yavuz Nufel, İOT’yi yönetenlerin ‘töre cinayetleri’ni istismar ederek bunun üzerinden Hollanda devletinden sübvansiyon kopartarak para kazandıklarını anlattı. Hollanda’da 5 bin Türk çocuğun yüzde 50’sinin eşcinsellerin elinde olduğunu ve Hollanda nüfusunun yüzde 30’unun eşcinsel olduğunu iddia etti. Sonhaber muhabiri Türkiyeli Nufel, eşcinsellere karşı olduğunu sözlerine ekledi.

Hollanda’daki Türk çocuklarının zorla eşcinsellere verildiğinin kısa belgeseli:

YeniVatanGazetesi.com

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın