Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa İslam Üniversitesi Yönetim Kurulu Sekreteri Elif Bahçekapılı'dan şok açıklama: Avrupa İslam Üniversitesi'den gönderilen Hikmet Gürcüoğlü'nun getirdiği diplomasız 'muhasebeci' Jale Sağ Üniversite'deki Kuran'ları toplattığını bildirdi....
Yaşar Bahçeci kimdir ve aslen nereli? Cumhurbaşkanı Erdoğan Yaşar Bahçeci adını AK Parti Kırşehir Belediye Başkan adayı olarak duyurdu. YAŞAR BAHÇECİ KİMDİR? 1975 senesinde Kırşehir’de...
Avrupa İslam Üniversitesi Yönetim Kurulu Sekreteri Elif Bahçekapılı, Avrupa İslam Üniversitesi Yönetimiden gönderilen Hikmet Gürcüoğlu ve Jale Sağ ile ilgili basın açıklaması yaptı. Elif Bahçekapılı,...

Yeğeninden “okuluna dönmesi” şartıyla şikayetçi olmadı

Yeğeninden “okuluna dönmesi” şartıyla şikayetçi olmadı

(AA) – ’da çalındığını düşündüğü otomobiliyle ilgili polise başvuran Huri Dönmez, aracını izinsiz aldığı ortaya çıkan 15 yaşındaki yeğeninden yarıda bıraktığı eğitimine dönmesi şartıyla şikayetçi olmadı.

Alınan bilgiye göre, merkez Çukurova ilçesi Huzurevleri Mahallesi’nde çalıştığı dershanenin önüne park ettiği 01 AFE 29 plakalı otomobilinin iş çıkışında yerinde olmadığını fark eden Huri Dönmez, çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi.

Dönmez, görüntülerde otomobilini bir kişinin binerek götürdüğünü görmesi üzerine polise başvurdu.

Kredi borucu devam eden aracının çalındığını düşünerek büyük üzüntü yaşayan Dönmez’e polise ifade verdiği sırada durumu öğrenen yakınları telefonla ulaşarak otomobilini kısa bir süre önce babası ölmesi nedeniyle yanına aldığı 15 yaşındaki yeğeni H.H.A’nın yedek anahtarla aldığı bilgisini verdi.

Dönmez, akrabaları tarafından otomobille olay yerine getirilen H.H.A’ya “Sen arabayı neden benden izinsin alıp gidiyorsun? Seni ne yapayım ben? Seni evime getirdim, gel yeğenim evimizde kal dedim.” diyerek tepki gösterdi.

Akrabalarının sakinleştirmeye çalıştığı Dönmez, “Bir daha böyle bir şey yapacak mısın? Benim bir lafımla seni hapse atacaklar. Bundan sonra direkt annenin yanına gideceksin. Odadan çıkmayacaksın. Çalışacak yaşta değilsin. Okuluna devam edeceksin, okuyacaksın.” dedi.

Aracını çarparak küçük çaplı hasara da yol açan H.H.A’yı özür dilemesi ve okula dönmesi yönündeki sözü üzerine affeden kadın, yeğeninden şikayetçi olmadı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın