Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...
Türkmenlerin yoğunlukla yaşadığı Irak'ın Kerkük kent merkezinde bulunan ve Osmanlı döneminde inşa edilen Kayseri Kapalı Çarşısı'nda yangın çıktı. Yangın nedeniyle çarşıda bulunan 400'ü aşkın iş...

Yer: Kastamonu! Anne ve baba öz çocuklarına tecavüz ettiler!

Yer: Kastamonu! Anne ve baba öz çocuklarına tecavüz ettiler!

’nun ilçesinde geçtiğimiz sene Şubat ayında . ile anne Melek K., öz çocukları olan 12 yaşındaki ve 10 yaşındaki .’ya cinsel istismarda bulundu. Ayrıca anne ve babanın çocuklara makûs muamelede de bulunarak işkence ettikleri ileri sürüldü. Duruşma anne ve babayı 195 sene mapus cezasına çarptırdı.

OKULDA HOCALARINA ANLATTILAR… Çocukların yaşadıklarını mektepte hocalarına anlatmaları sonrası ortaya çıkan hadisede, baba Hasan K. ile anne Melek K. hakkında Kastamonu Ağır Ceza Mahkemesi’nde ‘çocuğun kaliteli cinsel istismarı ve makûs muamele’ kabahatlerinden dava açıldı.

SAVUNMASI DAHA DA İĞRENÇ: BENİ KUSURA DÜŞÜRDÜLER… Mahkemeye tutuklu maznun baba Hasan K. ile tutuksuz suçlanan anne Melek K. ve avukatlar katıldı. Mahkemede korunma yapan Hasan K., , “Ben böyle yanılgı yapacak birisi değilim. Beni kusura düşürdüler” dedi. Anne Melek K. ise eşinden boşanmak istediğini ifade etti.

BABAYA 165 SENE MAPUS CEZASI… Kararını söyleyen duruşma kurulu, rekor bir cezaya imza atarak baba Hasan K.’yı Umut’a müteveccih eyleminden dolayı 78 sene 9 ay, Uğur’a müteveccih eyleminden dolayı da 70 sene 10 ay mapus cezasına çarptırdı. Ayrıca baba Hasan K, çocuklara ve eşine makûs muamelede bulunup işkence ettiği bahanesiyle de 17 sene mapusa mahkum edildi. Duruşma kurulu, tutuklu suçlanan maznunun tutukluluğunun da devamına karar verdi.

ÖZ OĞLUNU İSTİSMAR EDEN ANNEYE 27 SENE… Duruşma kurulu, anne Melek K.’yı da Umut’a cinsel istismarda bulunduğu mazeretiyle 27 sene mapus cezasına çarptırdı. Tutuksuz suçlanan Melek K. ise kararla beraber hapsedilerek Kastamonu Cezaevine sevk edildi. Duruşma kurulu,

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın