Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
IĞDIR’da Türkiye siyasetinde iki uç nokta olarak bilinen MHP HDP partileri arasında gerçekleşen bu ziyaret dikkat çekti. MHP’li Karakoyunlu İlçe Belediye Başkanı Bayram Ballı, HDP’li...
2014 yılında Büyük Birlik Partisi’ni bırakarak AK Parti’ye geçen Hasan Hüseyin Bozok Ak Parti’den istifa ettiğini açıkladı! Eski Büyük Birlik Partisi (BBP) Yenimahalle İlçe Başkanı,...
ABD Dışişleri Bakanı Pompeo, Cidde’ye yaptığı ziyarette yaptığı açıklamada, Suudi Aramco tesislerine yapılan saldırının, Yemen’deki Husi isyancılarının değil, İran’ın sorumlu olduğu bir savaş eylemi olduğunu...

Yılmaz Özdil, Mustafa Kemal İsimli Kitabının İngilizce’sini Basacak

Yılmaz Özdil, Mustafa Kemal İsimli Kitabının İngilizce’sini Basacak

Sözcü yazarı ’in Mustafa Kemal isimli kitabı, Türkiye’de belli bir tarafın büyük ilgisini çekti. Kitapta dipnot olmaması nedeniyle akademik çevrelerin eleştirisini toplayan , satışların iyi olması nedeniyle yüklü miktarda para kazandı.

Daha sonra özel baskı çıkaran Özdil, 1881 tane kitabın adedini 2 bin 500 liradan satışa çıkardı. Özel baskı saatler içerisinde bitti.

İNGİLİZCE KİTABIN TANESİ 64 LİRA

Yılmaz Özdil, aradan aylar geçmesinin ardından yeni bir hamle daha yaptı. Bu defa 10 bin kadar İngilizce kitap basan Özdil, tanesini 64 liradan satışa sunacak.

Kitabın Türkçe baskısını 1 milyon 150 bin tane satmayı başaran Özdil, 40 milyon 250 bin lira elde etti. Özel baskıyla ise 4 milyon 702 bin 500 lira kazanan Özdil, İngilizce versiyondan 640 bin lira gelir kazanmayı amaçlıyor.

Yılmaz Özdil, bu şekilde 45 milyon 592 bin 500 liralık bir gelir sağlayacak.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

İLİşKİLİ HABERLER Yılmaz Özdil’in Kitabının 2 Bin 500 Liraya Satılacak Olması Alay Konusu Oldu Gürgen Öz’den Yılmaz Özdil’e Sert Tepki Yılmaz Özdil’in 2.500 Liralık Kitabı Çalıntı Çıktı!

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın