Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Macaristan'ın Pécs şehrinden gelen  Emekliler Derneği ( Nyugdíjasok Egyesülete ) ve Pécs Beş Kule Kamu Çıkarı Emekli Sendikası ( Pécsi Öttorony Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet ) Başkanı ve temsilcileri...
Türkiye yurtdışındaki FETÖ'cüleri yakalamak için yaptığı nokta operasyonları Hollanda yapılanmasında büyük panik yarattı. 
Hollanda hükümeti, aralarında Hollanda yargısı tarafından terör örgütülerine milyonlarca euro ve lojistik destek verdigi ortaya çıktı, konu Hollanda dışişleri bakanlığınca doğrulandı.

Yusuf Altuntaş ve Oğuzhan Kılıç arasında ‘Pensilvanya’ya gittin’ tartışması 

Hürriyet News yazarı Oğuzhan Kılıç ve Kuzey Hollanda Milli Görüş başkanı Yusuf Altuntaş arasındaki ‘pensilvanya’ya gittin mi’ tartışması toplantıya damgasını vurdu. “De Balie” de gerçekleşen “Türkiye ve seçim” adlı programdaki tartışmalar günceliğini koruyor; Kılıç’a yönetilen ‘eski Gülenci misin’ sorusu toplantının seyrini değiştirdi.

Yusuf Altuntaş ve Oğuzhan Kılıç arasında ‘Pensilvanya’ya gittin’ tartışması 

’tan çok önce Fethullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) karşı verdiği mücadele ile bilinen ’a yönetilen ‘eski Gülenci misin’ sorusu toplantının seyrini ve gündemini değiştirdi. Hollanda Türkleri arasında, ‘yıkım ittifakı toplantısı’ olarak adlandırılan toplantıda, ‘eski Gülenci misin’ sorusunu yanıtlıyan Kılıç, “hayır, hayır ben hiç bir zaman Gülenci olmadım tam aksine her zaman Gülenciler ile mücadele ettim” diyerek yöneltilen soruyu yanıtladı.

Kılıç soruları yanıtlarken, Altuntaş, ‘Pensilvanya’ya gittin mi’ sorusuna ise Kiliç, “hayır gitmedim. Sen gittin mi” dedi ve Altuntaş’a, ‘sen gittin mi’ sorusu yöneltti.

İşte o tartışmanın görüntüleri:


Ayrıca, Fethullah Gülen adlı terörist-başının resmi sitesinde, Yusuf Altıntaş’ın adının geçtiği öğrenildi. İşte o sitedeki isim listesi:

YeniVatanGazetesi.com

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın