Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
31 Mart seçimleri sonrası Ekrem İmamoğlu’nun makamına astırdığı ve mazbatasının elinden alınmasıyla birlikte indirilen Atatürk tablosu ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Beylikdüzü Belediye Başkanı...
Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararına göre 12 üniversitede yeni enstitü, fakülte ve yüksekokullar kuruldu. Bazı yükseköğretim kurumlarına bağlı enstitü, fakülte ve yüksekokulların kurulması, kapatılması ve...
AK Parti seçim sonrasında kulis bilgilerine göre görevden almalar, birkaç kişi ile son bulmayacak.

Yüzünü Neden Kapatıyorsunuz

Yüzünü Neden Kapatıyorsunuz

Trafik kazansında ölen adamın nişanlısının ağzından çıkan sadece sorusu oldu. ’nin İzmit ilçesi D – 100 karayolunda bir motosiklet yol temizleme aracına arkadan çarptı. Kazada motosiklette bulunan iki kişiden şoför olay yerinde hayatını kaybetti. Motosiklette bulunan ’ın nişanlısı Serpil A. kafasına taktığı kask sayesinde kazayı burnu bile kanamadan atlattı. Olay sonrası şok geçiren Serpil A. nişanlısının yüzünün kapatıldığını görünce yüzünü neden kapatıyorsunuz diye tepki gösterdi. Ancak genç kadın nişanlısının öldüğünü öğrenince olay yerinde bayıldı.

Uğur Türkyılmaz’ın kullandığı motosiklet D – 100 karayolunda görev yapan yol temizleme aracına çarptı. Kazada Ahmet B. yönetimindeki yol temizleme aracında herhangi bir sıkıntı meydana gelmezken motosiklet ise paramparça oldu. Çarpmanın etkisi ile motosiklet tanınamaz hale gelirken kaza sonunda kask takmanın önemi bir sefer daha ortaya çıktı.

Polis İnceleme Başlattı

Kocaeli’nde meydana gelen kazadan sonra olay yerine hemen polis ekipleri ve ambulans çağrıldı. Kazada hayatını kaybeden Uğur Türkyılmaz ve bayılan Serpil A. hemen hastaneye kaldırıldı. Olay yerine gelen polis ekipleri kazanın nedenini aramaya başladı. Polis ekiplerinin incelemesinin ardından D – 100 karayolu kontrollü olarak trafiğe açıldı. Olaya savcılık da el attı. Savcılık kazada yol temizleme aracının suçunun olup olmadığını araştırmaya başladı. Görgü tanıkları kazaya neden olarak kaygan zemin ve yol temizleme aracının uyarı levhası kullanmamasını gösterdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın